SpravbytKomfort

KOMFORTNÉ BÝVANIE
S NAMI
SPRÁVA BYTOV, VÝROBA A DODÁVKA TEPLA A
TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY, FACILITY MANAŽMENT

Spravbytkomfort má novú riaditeľku 2.10.2008

frk) Prešovská akciová spoločnosť SpravbytKomfort má odvčera novú riaditeľku.
Viliama Valoviča strieda po 12 rokoch Natália Bandurovičová z bardejovského Bardthermu.


PREŠOV. SpravbytKomfort, a. s., je správcom bytov, výrobcom a dodávateľom tepla do približne 20-tisíc domácností v Prešove. V roku 2006 vstúpila do pôvodného Spravbytu viedenská spoločnosť EnergieComfort, ktorá dnes disponuje väčšinovým podielom. Zvyšné akcie patria mestu Prešov.
Valovič: Odovzdávam štafetu Viliam Valovič bol riaditeľom Spravbytu pred vstupom Rakúšanov aj po ňom. Včera ho vystriedala Natália Banduričová.
"Pán Valovič sa dohodol so SpravbytKomfortom a chcel ukončiť svoju prácu," uviedol člen predstavenstva a. s. Paul Minarik s tým, že išlo o osobné dôvody.
"Ak sa pýtate, čo sa stalo, tak vlastne nič. Len sme sa dohodli na mojom odstúpení a nastúpení pani Banduričovej. Neoznačil by som to za výmenu, ale za pokračovanie, za odovzdanie štafetového kolíka," reagoval exriaditeľ V. Valovič, pričom zdôraznil, že išlo o korektnú dohodu. "Do konca roka ostávam k dispozícii spoločnosti," dodal.
Riaditeľka predstavila plány Nová riaditeľka vyštudovala elektrotechnickú fakultu VŠT a energetickom odvetví pracuje 22 rokov.
"Práca v tomto podniku minie je cudzia. Mojou snahou bude robiť medzi ľuďmi osvetu, aby nemali pocit, že výrobcovia a správcovia tepla sú ich nepriatelia," povedala o svojich prioritách.
Podľa jej slov si treba uvedomiť, že vyše 70 percent ceny tvorí cena plynu. Spravbytkomfort chce spolupracovať s jednotlivými bytovými domami na zatepľovaní. Chystá aj novú kotolňu na biomasu, ktorej prevádzku otvorí v marci. Rakúšania sú spokojní
"Prišli sme do dobre vedenej spoločnosti. Za štyri roky sme uviedli veľa noviniek, ale nezačínali sme na zelenej lúke. V Prešove sa nám dobre podniká, sme spokojní," povedal konateľ materskej spoločnosti EnergieComfort Rudolf Pfaff a dodal, že spoločnosť rozbieha aktivity po Prešove a Nových Zámkoch aj v Trnave, Šali či Hurbanove.
Paul Minarik dodal, že ekonomicky je na tom prešovský SpravbytKomfort dobre, každoročne odvádza dividendy mestu a má dobrý rating: "Máme dlhodobé úvery s dobrou bonitou. Teda svoje projekty financujeme za výhodných podmienok."
V súčasnosti má spoločnosť 202 zamestnancov.

 
 
| 2008 | |  

Napísali o nás

Reklama

Adresa

Spravbytkomfort, a.s. Prešov
Volgogradská 88
080 01 Prešov

 

Kontakty

Zákaznícka linka:
(051) 7567 777
Informátor:
(051) 7567 701
Havarijná služba:
(051) 7567 601, 0908 021 322
E-mail:
info@spravbytkomfort.sk
 

Stránkové dni

pondelok
8:00 - 16:30
utorok
8:00 - 12:00
streda
8:00 - 16:30
štvrtok
8:00 - 16:30
piatok
8:00 - 12:00
 
Design & engine by Vádium - IT s.r.o. 2011 | Powered by Tesmur:CMS | RSS