SpravbytKomfort

KOMFORTNÉ BÝVANIE
S NAMI
SPRÁVA BYTOV, VÝROBA A DODÁVKA TEPLA A
TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY, FACILITY MANAŽMENT

Cena plynu stúpa - SPRAVBYTKOMFORT cenu tepla nezvyšuje !

Cena energii na svetových trhoch už dlhší čas stúpa, barel ropy stojí už o 50% viac ako pred dvoma rokmi a na túto cenu je naviazaná aj cena plynu a ostatných základných energií. Občania Prešova, Mesto Prešov, školy a škôlky, inak povedané všetci zákazníci spoločnosti Spravbytkomfort majú šťastie. Nielen že sa na tomto negatívnom trende nezúčastňujú, ale môžu byť pyšní na svoj príspevok ku životnému prostrediu, ekologickú stopu, ktorú v meste Prešov zanechajú našej planéte. Takto charakterizuje Dipl. Ing. Paul Minarik, zástupca Viedeňskej spoločnosti Energiecomfort, ktorý už 7 rokov riadi energetiku v meste Prešov, a doplňuje: „Sme konzekventní v sledovaní našich cieľov a sľuby dodržujeme. Slogan materskej spoločnosti Wiener Stadtwerke - „Mesto žije“ – platí aj pre Prešov“. Vykurovanie pomocou obnoviteľnej energie sme spustili v Prešove už na konci roku 2008.

tlačová konferencia Už na začiatku roku Spravbytkomfort oznámil, že cenu tepla nezvýši a to platí naďalej. Ale vedenie spoločnosti a aj vedenie Mesta vie, že cena nie je všetko, moderné a kvalitné služby sú na prvom mieste vízie Spravbytkomfortu. Spokojní zákazníci stoja v centre snaženia všetkých ústretových spolupracovníkov tejto modernej spoločnosti.
Úrad pre reguláciu sieťových odvetví ÚRSO zverejnil zvyšovanie ceny plynu. Od 20. júla 2011 sa ceny plynu pre domácnosti zvýšia v priemere o 6,92 % a ceny plynu určeného na výrobu tepla pre domácnosti vzrastú o 9,37 %. Podľa vyjadrení ÚRSO sa ročné platby za dodávku plynu pre priemernú domácnosť zvýšia o 77,54 eura.
Ako to bude s cenou tepla v Prešove?
Opýtali sme sa predsedníčky predstavenstva a riaditeľky akciovej spoločnosti Spravbytkomfort Ing. Natálie Banduričovej: „Naša akciová spoločnosť aj napriek zvyšovaniu základnej komodity na výrobu tepla, cenu tepla zvyšovať nebude. Našim zákazníkom môžeme garantovať, že sa cena meniť nebude.“
Ako sa Vám podarilo udržať cenu?
„Cenu tepla sme zastabilizovali už v roku 2009 po spustení prvej kotolne na biomasu do prevádzky. Po pozitívnej skúsenosti a po dvoch rokoch prevádzky sme začali s výstavbou druhej kotolne na biomasu na sídlisku Sekčov. Tieto faktory výraznou mierou prispievajú k stabilizácii ceny tepla“. Takže, teraz všetci, ktorí nie sú Vašimi zákazníkmi môžu takpovediac ľutovať, lebo oni pocítia zvyšovanie cien plynu. „Áno, vlastníci kotolní, využívajúci plynovú palivovú základňu si určite priplatia. Stredne veľký bytový dom v priemere bude platiť o 2700€ až 3000€ viac. Opäť sa potvrdzuje, že teplo od Spravbytkomfortu prináša nielen komfort a tepelnú pohodu, ale aj stabilnú cenu.“

viac článkov nájdete v sekcii Napísali o nás

 
 
  • výstavba
  • výstavba

Reklama

Adresa

Spravbytkomfort, a.s. Prešov
Volgogradská 88
080 01 Prešov

 

Kontakty

Zákaznícka linka:
(051) 7567 777
Informátor:
(051) 7567 701
Havarijná služba:
(051) 7567 601, 0908 021 322
E-mail:
info@spravbytkomfort.sk
 

Stránkové dni

pondelok
8:00 - 16:30
utorok
8:00 - 12:00
streda
8:00 - 16:30
štvrtok
8:00 - 16:30
piatok
8:00 - 12:00
 
Design & engine by Vádium - IT s.r.o. 2011 | Powered by Tesmur:CMS | RSS