logo

Aktuality

Havária ul.Jurkovičová

Vážení zákazníci, z dôvodu úniku teplej vody z teplovodného potrubia, na ul. Jurkovičovej (zdroj SK8), môže dôjsť k problémom s dodávkou teplej vody u niektorých odberateľov, za čo sa ospravedlňujeme. Na lokalizácii úniku a následnom odstránení sa intenzívne pracuje. Ďakujeme za porozumenie.

Úprava otváracích hodín pokladne v Zákazníckom centre

Vážení zákazníci, v súvislosti s otváracími hodinami banky upravujeme pokladničné hodiny v zákazníckom centre.

Rekonštrukcia primárnych vykurovacích okruhov CK Jazdecká a CK Sekčov Prešov _ Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou

"Európsky fond regionálneho rozvoja" Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou Spoločnosť SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov realizuje projekt spolufinancovaný Európskou úniou na základe podpísanej Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku (KŽP-P-SC451-2017-20/I329), ktorého predmetom je rekonštrukcia primárnych vykurovacích okruhov CK Jazdecká, CK Sekčov Prešov s cieľom rozvoja účinnejších systémov centralizovaného zásobovania teplom založených na dopyte po využiteľnom teple.

Plánované odstávky v dodávke tepla (ÚK) a teplej vody (TÚV)

Termíny plánovaných odstávok na rok 2020

Vykurovacia sezóna začína 28.9.2020

Pred nami je nová vykurovacia sezóna. Obraciame sa na Vás vo veci koordinácie postupu pri príprave okruhov ústredného vykurovania (ÚK) na novú vykurovaciu sezónu 2020/2021. Vzhľadom na vývoj počasia, Vám oznamujeme, že dnes 28.9.2020 budeme spúšťať systémy ústredného vykurovania, preto odporúčame všetkým odberateľom, aby na všetkých vykurovacích telesách (radiátoroch) otvorili všetky (horné, príp. spodné) ventily naplno.
| Aktuality
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.